Jawatankuasa Induk Hal Ehwal Murid (HEM)

 

 

 

Pengerusi

 

:

Puan Fatimah binti Abu Bakar (Pengetua)

 

 

Timbalan Pengerusi

 

:

Encik Khir Jauhari bin Alias (PK HEM)

 

 

Naib Pengerusi 1

 

:

Puan Tang Lung Meng  (PK Petang)

 

 

Naib Pengerusi 2

 

:

Puan Saidatul Sahariah binti Sanusi  (PK T&K)

 

 

Naib Pengerusi 3

 

:

Puan Zalelah binti Salleh (PK Ko)

 

 

Setiausaha

 

:

Puan Shuhada binti Mohd Salleh

 

 

AJK:

 

 

 

 

 

 

 

:

Semua Guru Kanan Mata Pelajaran

 

 

 

 

:

Semua Ketua Penyelaras  Tingkatan

 

 

Disiplin Murid

 

:

Encik Abang Andy Zulfilda bin Abang Sahrel (Pagi)

 

 

 

 

:

Encik Mohamad Faizal bin Mohamad Johar (Petang)

 

 

Bimbingan, Kaunseling & Kerjaya

 

:

Puan Radiatul Huda binti Dollah (Pagi)

 

 

 

 

:

Puan Maizun binti Rajak (Petang)

 

 

Guru Pengawas

 

:

Cik Sanqeetha a/p Kunasaikaran (Pagi)

 

 

 

 

:

Puan Siti Nurulnadiah binti Mohd Aminudin (Petang)

 

 

Program Pend Pencegahan

Dadah

 

Puan Noor Irmawaty binti Norzamri (Pagi)

 

 

 

Puan Maizun binti Rajak (Petang)

 

 

Biasiswa & Kebajikan

    :

Puan Mazliza binti Mahmood (Pagi)

 

 

 

 

:

Encik Lawrence Tye Swee Lee (Petang)

 

 

SBBT

 

:

Puan Chew Ngan Ying  (Pagi)                                                           

 

 

 

 

:

Puan Norizan binti Zakaria  (Petang)

 

 

Kantin & Kedai Buku

 

 

Puan Norlita binti Hassan (Pagi)

 

 

 

 

:

Puan Nurhidayu binti Zahri (Petang)

 

 

Program 3K

 

:

Puan  Zaleha binti Abdullah (Pagi)

 

 

 

 

:

Guru A  (Petang)

 

 

Majlis Tingkatan

 

:

Puan Zainab binti Ab Manaf  (Pagi)                                                                                    

 

 

 

 

:

Puan Shalini a/p Balachandran (Petang)                 

 

 

Perhimpunan Rasmi

 

:

Cik Sanqeeta a/p Kunasaikaran  (Pagi)

 

 

 

 

:

Encik Mohd Badru Ishambin Mohd Din (Petang)

 

 

Data SSDM

 

:

Puan Noorhazani binti Ibrahim (Pagi)

 

 

 

 

:

Cik Nurul Shaheda binti Hashim  (Petang)

 

 

Pengurusan & Transformasi Asrama

 

:

Puan Saudah binti Mohd Yusuff

 

 

Program Guru Penyayang

 

:

Puan Radiatul Hudaa binti Dollah

 

 

Pengurusan Surau

 

:

Encik Muhammad Ihsan bin Abdullah

 

 

BJKM, Buku Pendaftaran, BJKM dan Kehadiran Murid

 

 

:

Puan Shuhada binti Mohd Salleh

En Mohd Syaifonazre bin Zulkeple